Uçak Bileti

Sunexpress pazar günü fırsatları devam ediyor

prontotour uçak biletiSunexpress uzun bir süre önce başlattığı pazar günü fırsatlarına devam ediyor. Her uçuştan bu kampanyasında belli bir koltuk sayısı ayıran Sunexpress oldukça talep gören bu kampanyasını daha da sürdüreceğe benziyor. Kampanya kapsamında pazar günü alınan biletler herşey dahil 44.99 TL’ye satılıyor. Herhangi bir iadenin söz konusu olmadığı biletler 35 lira karşılığında değiştirilebiliyor.


Yorumlar Kapalı

Sunexpress’ten yeni Avrupa fırsatı!

sunexpress biletSunexpress, yaz sonuyla birlikte başlattığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni yapılan kampanyaya göre 6 Kasım 2011 Pazar gününe kadar biletini alan tüm yolculara İzmir ve Antalya’dan tüm Avrupa uçuşları herşey dahil 44 Euro.


Yorumlar Kapalı

100.000 Avrupa bileti

sunexpress biletSunexpress kış tarifesiyle birlikte yurtdışına yolculuk yapanlar için süper bir fırsat sunuyor. 20-23 Ekim arası biletinizi sunexpress.com alın. İstanbul,İzmir ve Antalya’dan 44 Euro’ya Avrupa’ya uçun.


Yorumlar Kapalı

Sunexpress’le durmadan Gaziantepe!

sunexpressSunexpress yurtiçi hatlarda yolcuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. İnternet sayfasından duyruduğu yeni kampanyasında İzmir’den Gaziantep’e direkt uçuşlara başladığını duyuran Sunexpress, bilet fiyatlarıyla da farkını ortaya koyuyor. 59.99 TL olan fiyatlar bir çok şirketten daha avantajlı bir yolculuk sunuyor. Kampanyaya katılmak için sunexpress.com’dan biletlerinizi alabilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Sunexpress güneşli günler fırsatı

sunexpressSunexpress sunpoint uygulamasından sonra promosyonlarına hız verdi. Son olarak İnternet sitesinden duyurduğu güneşli günler fırsatına göre 29 Eylül-02 Ekim tarihleri arasında beiletlerini alan ve 01 Kasım-24 Mart arasında seyahat eden yolcularına 2 kat sunpoints kazanma fırsatı sunuyor. Önemli bilgi; fırsatı yakalayabileceğiniz hatlar Antalya’dan Avrupa’ya sefer yapan hatlar.


Yorumlar Kapalı

Sunexpress biletlerini artık online olarak sitemizden satın alabilirsiniz

Sunexpress uçak biletlerini artık online olarak sitemizden birbirinden avantajlı taksit imkanları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca THY, Anadolujet, Atlasjet ve Sunexpress uçak biletlerinin fiyatlarını aynı anda ekranda karşılaştırmalı olarak görüp en uygun olanını sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

SunExpress’ten 59.99 TL’lik koltuklar

SunExpress’te tüm yurt içi uçuşları 59.99 TL’den başlayan uçak bileti fiyatları ile gerçekleştiriliyor.

Satış Kanalı: Rezervasyon için satış temsilcimiz ile 0212 373 91 92 telefondan görüşebilirsiniz.


Yorumlar Kapalı