Uçak Bileti

SKY Airlines ile gülümseyeceksiniz…

sky airlinesİlk kez Sky Airlines tarafından hayata geçirilmiş olan uygulama ile artık “Sky Konfor”’u tercih eden yolcular 1 Mayıs itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’nda bulunan özel bekelem salonlarını kullanabilecek ve kendilerine havaalanında sunulacak fast track yani hızlandırılmış servisten de yararlanabilecekler. Siz de bu konfordan yararlanabilmek için yukarıdaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Rezervasyon için satış temsilcimiz ile 0212 373 91 92 no’lu telefondan görüşebilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Sky Airlines ile Çocuklar Mutluluktan Uçacaklar!

sky airlines23 Nisan için düzenlenen Kampanya ile Bilet rezervasyonlarında tüm biletler çoocuklara 23 TL. Kampanya 23 Nisan Cumartesi günü 00:00 ile 23:59 saatleri arasında yapılan bilet rezervasyonları için geçerli olup tek başına seyahat eden çocuklar için geçerli değildir. Uçak bileti fiyatlarına ve uçak biletleri alımı için web sitesinden takip edebilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Mart ayında bedava uçmak isteyenler buraya!

prontotour1-31 Mart tarihlerinde prontotour internet sitesi üstünden alınan yurtiçi uçak biletleri için geçerli olacak bu kampanyanın detayları:

Online bilet alımı yapan her 100. Kişi kampanya kapsamına alınıyor ve yurtiçi uçak bileti/biletlerini ücretsiz almaya hak kazanıyor. Kampanya kapsamında kazanılacak olan yurtiçi bilet/ biletler bilet alımından sonraki ilk çıkan ekranda talihliye duyurulacaktır. Yine prontotour internet sitesinde satılan AnadoluJet, Atlasjet , Sunexpress , Sky Airlines ve THY biletleri için de bu kampanya geçerlidir. Siteden alınan tek yön, gidiş-dönüş yurt içi biletler de kampanya dahilindedir. Gidiş-dönüş farklı havayolları kullanılıyor olabilir fakat biletler aynı anda alınmalıdır.
Ücretsiz olarak kazanılan biletler için para iadesi yapılmamaktadır.
Kampanya dahilinde kazanan müşteriler için isim, bilet ücreti, seyahat ettiği güzergah gibi bilgiler gerek site üzerinden gerekse facebook ve mailing ile bilgilendirilecektir.


Yorumlar Kapalı

SKY Airlines biletleri artık bir tıkla Prontotour’da…

uçak biletiSKY Airlines uçak biletlerinizi artık Prontotour web sitesinden online olarak alabilirsiniz. İç hatlarda şuan alabileceğiniz AnadoluJet, AtlasJet, Sunexpress, Sky Airlines ve THY uçak biletlerine online olarak Prontotour web sitesinde satışa sunuluyor.

Kredi kartlarına peşin fiyatlı taksit yapılmaktadır.

YAPI KREDİ WORLD – 4 TAKSİT
GARANTİ BONUS / SHOP&MILES – 3 TAKSİT
FİNANSBANK – 4 TAKSİT
BANK ASYA – 9 TAKSİT
AKBANK AXESS – 7 TAKSİT
İŞ BANKASI MAXIMUM – 3 TAKSİT


Yorumlar Kapalı

Sky Havayolları uçak biletleri artık Prontotour’da…

havayolları, uçak bileti,Sky havayolları iç hat seferleri 15 ocak tairihinde başlıyor ve bunla beraber Prontotour resmi bilet satış acentalarına katıldı. Sky havayolları 2010’da WTA’ da Avrupa’nın en iyi charter şirketi ödülünü alarak sektörde adından oldukça söz ettirdi. Havayolları ve charter seferleri ile alakalı uzun zamandır çalışan Prontotour, Sky Havayolları ‘nın kalitesine güvendiği ve bildiği için acentası olmanın çok önemli olduğunu düşünmekte. Bilet talepleri 444 91 92 nolu telefonlardan yapılan Prontotour birçok başka havayolları biletlerini de online satışını gerçekleştirmektedir.


Yorumlar Kapalı

Sky Havayolları’nda tüm seferler 74 TL

Sky Havayolları‘nda tüm uçuş seferleri herşey dahil sadece 74 TL.

Satış Kanalı: Rezervasyon için satış temsilcimiz ile 0212 373 91 92 no’lu telefondan görüşebilirsiniz.
Yorumlar Kapalı

21 defa uç, 1 gidiş – dönüş bedava uçak bileti kazan

SKY Havayolları ile 21 defa uç, 1 gidiş-dönüş bedava uçak bileti kazan. İç hat seferlerinde promosyon tarihleri dahilinde 21 uçuş gerçekleştirecek yolcular 1 adet gidiş-dönüş uçuş bileti ücretsiz kullanma hakkı kazanacaklar.

  • Bu promosyon 18 Ocak 2011 – 26 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerlidir.
  • Kazanılan ücretsiz bilet hakkı 31 Mayıs 2011 tarihine kadar gerçekleştirilecek iç hat seferlerimizde kullanılabilir.
  • Gerçekleştirilecek 21 uçuşun da aynı yolcu adı, soyadı ve TC Kimlik numarası ile düzenlenmiş olması gerekmektedir.
  • Ücretsiz bilet hakkı sadece ekonomi sınıfında kullanılabilir.
  • Ücretsiz bilet sadece bu hakkı kazanan yolcu adına düzenlenir.
  • Kazanılan ücretsiz bilet hakkı başkasına devredilemez, isim değişikliği yapılamaz. 

Yorumlar Kapalı
  • Sayfa 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >