Uçak Bileti

Lufthansa’dan Ankara – Frankfurt Uçak Bileti

lufthansa uçak biletiLufthansa, Almanya’nın ulusal havayolu şirketi ve de bayrak taşıyıcı firmasıdır. Lufthansa, Almanya’nın en büyük havayolu şirketidir. Lufthansa’nın bir diğer özelliği de sadece Almanya’nın değil, Avrupa kıtasının da en büyük ve en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olmasıdır.

Lufthansa, Türkiye’de de hizmet veriyor ve özellikle Almaya destiansyonaslarında en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda Lufthansa Türkiye – Almanya seferlerine bir yenisini daha ekleme kararı aldı. Lufthansa 3 Nisandan itibaren Ankara – Frankfurt seferlerine başlayacağını duyurdu. Ankara’dan Frankfurt’a düzenlenecek olan uçak seferleri, Ankara – Münih seferleri gibi haftada hergün düzenlenecek ve seferler gidiş – dönüş olacaktır. Başka bir deyişle Ankara’dan Frankfurt’a uçmak için uçak bileti alacaklar artık Lufthansa’yı da değerlendirebilirler. Bundan sonra Ankara – Frankfurt uçak bileti için adreslerden biri de Lufthansa. Üstelik direkt uçuşlarla…

LUFTHANSA
Lufthansa, Almanya’nın ulusal havayolu şirketi ve de bayrak taşıyıcı firması olarak 1953 yılında kuruldu. Kurulduktan sonra hızla büyüyen Lufthansa, günümüzde Avrupa’nın en büyük havayolu şirketi olma özelliğine de sahip olmuştur. Ayrıca Lufthansa, dünyanın da dördüncü en büyük havayolu şirketidir. Lufthansa, tüm bu özelliklerinin yanında Avrupa’nın en eski ve en köklü havayolu şirketlerindendir.

Bir dünya markası olan Lufthansa 18′si iç, 78 farklı ülkede 197′si uluslararası olmak üzere toplam 215 farklı destinasyona seferler düzenliyor. Lufthansa’nın bu seferleri Amerika, Afrika, Asya ve Avrupa kıtalarına yayılmaktadır.

Lufthansa filosu, diğer ortakları ile birlikte 870 uçaktan oluşuyor. Bu rakamla Lufthansa, dünyanın en büyük yolcu bazlı havayolu şirketi olma özelliğine sahip oluyor. Bu da Lufthansa’yı tüm havayolu şirketleri arasında özel bir yere oturtuyor. Öte yandan Lufthansa, 117 bin çalışanı ile, çalışan bakımından da dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Lufthansa, Star Allience’ın da kurucu üyelerindendir. Dünyanın en önemli havayolu ittifaklarından Star Allience, Lufthansa’nın katkılarıyla 1997 yılında kuruldu. Öte yandan Lufthansa’nın Air Malta, Air India, Luxair ve JetBlue Airways gibi önemli havayolu şirketleri ile bazı “code share” anlaşmaları da bulunuyor ve bu doğrultuda ortak seferler düzenleniyor. Lufthansa, yapılan araştırmalara göre, 2010 yılında 90 milyondan fazla insan taşıdı. Ayrıca Lufthansa’nın Türkiye’deki temsilcilerinden olan Pronto Tur, Lufthansa uçak bileti konusunda yetkili bir firmadır ve şirketin zaman zaman sunduğu indirimli uçak bileti fırsatları konusunda da bilgi sahibidir.


Yorumlar Kapalı

Lufthansa ve Jumbo Boeing 747-8 sizlerle

lufthansa boeing 747-8Birçok havayolu irketinin istediği ve hedeflediği yeniliklere çoğu zaman sahip olan Lufthansa bu sefer de Jumbo Boeing 747-8 uçağı kısa sürede hizmetlerinde olacak. Frankfurt-Washington arasında uçacak olan uçağın konfor ve lüksü ise tartışılmaz. Business Class koltuklarının ise yenilikler ile değişim yaşadığını göreceksiniz. Biletler ise satışa açıldı alabilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Lufthansa yeni uçuş noktası

lufthansa seferleriLufthansa 2012 takvimine göre haftanın her günü yaptığı Franfurt-Mexico city seferlerine haftada 5 gün olarak Münih-Mexico City hattını da ekledi. Uçuş rotası İstanbul-Münih-Mexico City olan seferlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi Lufthansa’dan alabilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Lufthansa ile kampanyalı uçuşlar ve detayları…

lufthansaKampanya kapsamında uçacağınız ülkeler ve ucu uçak bileti alma imkanları ile Lufthansa yine yanınızda…

NEW YORK uçuşları 536 EUR uçak bileti ücreti.

ORLANDO / MIAMI uçuşları 601 EUR uçak bileti ücreti.

CHICAGO / BOSTON uçuşları 621 EUR uçak bileti ücreti.

WASHINGTON / LOS ANGELES uçuşları 661 EUR uçak bileti ücreti.

MONTREAL / SANFRANCISCO / DALLAS uçuşları 701 EUR uçak bileti ücreti ile…

Kampanyanın satış dönemi 08 Nisan 2011 ve 14 Nisan 2011 arasındadır. Seyahat dönemleri ise 08 Nisan 2011 ve 15 Haziran 2011 tarihleri arasındadır.


Yorumlar Kapalı

Lufthansa’dan sadece 3 gün uçak biletleri promosyonları !

lufthansaLufthansa Havayolları 3 gün boyunca olacak olan kampanyada çok özel indirimler uyguluyor. Detaylar;

NEW YORK /PHILADELPHIA 419 EUR
BOSTON 439 EUR
CHICAGO / MIAMIA / WASHINGTON 469 EUR
TORONTO / OTTAWA / MONTREAL 469EUR
SEATTLE /LAS VEGAS / PHOENIX /SAN DIEGO / CALGARY 519 EUR

BOGOTA / CARACAS 469 EUR
BUENOS AIRES 669 EUR
PANAMA CITY 769 EUR

MUMBAI / DELHI 519 EUR
SEOUL /NANJING / PEKIN 549 EUR
SINGAPORE 599 EUR

JOHANNESBURG / LAGOS 569 EUR
ACCRA / ADDIS ABABA / ABUJA / PORT HARCOURT 589 EUR

Ucu uçak bileti Kampanyasına özel satış tarihi 08-10 Mart 2011 tarihleri arasında olmakla beraber seyahat tarihleri ise 15 Mart – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasındadır. ( 15-27 nisan tarihleri hariçtir)
Fiyatlara tüm vergiler dahildir ve satış kanalı ise internettir.


Yorumlar Kapalı

Dünyanın en büyük New York uçuşları Lufthansa’da.

uçak bileti28 Şubat 2011 tarihi itibari ile Lufthansa dünyanın en büyük yolcu uçağı A380 ile New York uçuşlarına başlıyor. Frankfurt-New York uçuşu dünyanın en büyük yolcu uçağı ile 28 Şubat-9Nisan 2011 tarihleri arasında her Pazartesi,
10 Nisandan itibaren ise hergün olacak uçuşlara ilgi oldukça yoğun. Sizde yerinizi dünyanın en büyük yolcu uçağında almak isterseniz Lufthansa uçuşları ile hazır.


Yorumlar Kapalı

Kuzey Amerika’ya gitmeyen kalmadı…

lufthansa-fotoLufthansa, 22 Şubat 2011 ‘e kadar uzatılan Kuzey Amerika Promosyonu fiyatları ve bilgileri aşağıdaki gibidir…

NYC – NEW YORK – 435 EUR
BOS – BOSTON – 435 EUR
WAS – WASHINGTON – 535 EUR
CHI – ŞİKAGO – 535 EUR
MIA – MIAMI – 535 EUR
ATL – ATLANTA – 550 EUR
LAX – LOS ANGELES – 608 EUR
SFO – SAN FRANCISCO – 644 EUR

Fiyatlara vergiler dahildir…


Satış tarihi 22 Şubat 2011 ‘e kadar uzatıldı.
Seyahat tarihi 5 Ocak – 31 Mart 2011 tarihleri arası.


Yorumlar Kapalı