Uçak Bileti

Easyjet Dalaman- Manchester seferlerine başlıyor

Easyjet büyük önem verdiği Türkiye havacılık pazarına olan ilgisini 6 Ağustos’ta başlayacağı Dalaman- Manchester seferleri ile iyice belli ediyor. Dalaman- Manchester hattındaki uçuşlarda tek yönde vergiler dahil 31.99 €’dan başlayan ucuz uçak bileti fiyatları uygulanacak.


Yorumlar Kapalı

EasyJet Dalaman için ek sefer koydu

İngiltere‘ nin 3. büyük tur şirketi olan XL‘ nin batmasının ardından açıkta kalan İngilizler için EasyJet ek sefer koydu. Dalaman için konulan ek seferler tatil bölgelerinde kalan turistlerin bilet bulmaları açısından yararlı olacak. İlk ek sefer 6 Ekim 2008 pazar günü yapılacak. Ek seferin saatleri şöyle:

Gatwick 07:15 kalkış , Dalaman 13:15 varış

Dalaman 14:00 kalkış, Gatwick 16:15 varış


Yorumlar Kapalı

EasyJet İstanbul Sabiha Gökçen- Londra Gatwick uçak bileti fiyatını belirledi

EasyJet‘ in daha önce belirtmiş olduğu üzere İstanbul Sabiha Gökçen- Londra Gatwick uçuşu 12 Aralık 2008′ de gerçekleşecek. Bu yeni seferlerin bilet fiyatları daha önce açıklanmamıştı ancak geçtiğimiz günler itibariyle satışa sunuldu. Tek gidiş bilet fiyatı tüm vergiler dahil 29.99€, gidiş- dönüş bilet fiyatlarıysa 76.98€’ dan başlayacak.


Yorumlar Kapalı

Easyjet ile Sabiha Gökçen- Londra Gatwick uçuşları başlıyor

Avrupa’ nın ucuz tarifeli hava yolu şirketlerinin başında gelenlerden biri olan Easyjet, İstanbul Sabiha Gökçen ile Londra Gatwick havaalanı arasında yeni seferler uygulayacak. Yetkililer bu bilgiyi aktarırken uçak bileti fiyatlarınında ekonomik olacağını eklediler.


Yorumlar Kapalı

Uçak Biletlerinde Yaz Promosyonu EasyJet’ten


EasyJet 1 Eylül ve 22 Ekim 2008 tarihleri arasındaki seferlerinde güzergahlarının hepsinde %20′ye varan indirimler uyguluyor. Bu indirimler bu gece (8 Temmuz 2008 Salı) gece yarısı sona eriyor. EasyJet rakip havayolları gibi ilave yakıt ücreti almadığını vurguluyor. Rezervasyonlarınızı şirketin web sitesinden yaparak yaz tatilinizde tasarruf sağlayabilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

En ekonomik uçak biletleri Easyjet’te

Easyjet, OAG ödüllerinden “En İyi Ekonomik Havayolu Şirketi” ödülünü kazandı. OAG ödülleri, dünyanın dört bir yanına sıkça seyahat eden havayolu müşterilerinin oylarıyla her yıl saygın ve yenilikçi havayolu şirketlerine ve havalimanlarına dağıtılıyor.

Easyjet Üst Yöneticisi Andy Harrison dünyanın en iyi ekonomik havayolu şirketi olma amacıyla sektöre girdiklerini vurgularken ödülün önemini vurgularken amaçlarına ulaştıkları anlamına gelmediğini fakat doğru yolda olduklarını gösterdiğini belirtti.

EasyJet ek servislere yoğunlaşarak ve de masrafları düşürerek ekonomik fiyatlar sunuyor. Yaz döneminde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Basel’e 32,99 Euro’dan ve Londra’ya 73,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuyor. EasyJet, yaz döneminde Londra’ya günlük, Basel’e haftada 6 gün seyahat imkanı sunuyor.


Yorumlar Kapalı