Uçak Bileti

Anadolujet salı-Çarşamba fırsatı!

uçak biletiAnadolujet yeni açtığı Kocaeli-Trabzon hattından sonra yolcularını mutlu edecek ikinci bir uygulamayı duyurdu. Eğer yolculuklarınızda Anadolujet’i tercih ediyorsanız uçak biletinizi özellikle salı veya çarşamba için ayırtmayı unutmayın. Çünkü Anadolujet uçuşları salı ve çarşamba günleri vergiler dahil 69 TL


Yorumlar Kapalı

AnadoluJet Ankarayı Londra’ya uçuruyor…

uçak biletiAnadoluJet yurtiçi-yurtdışı noktalara yenilerini eklemeye devam ediyor. 28.01.2011 tarihinden itibaren Ankara’dan Londra’ya – Stansted Havalimanına direkt uçuşlara başlayacak.

Uzun zamandır beklenen Londra uçuşları ile Ankara aktarmalı olan 36 noktaya da etkin bir bağlantı verilecek. Bu aktarmasız uçuşlarla Başkent Ankara da artık aktarmasız yurtdışına uçabilecek.

Yaz dönemi artışı öngürülen AnadoluJet Londra uçuş tarifesi :

Ankara – Londra Kalkış / Varış
Çarşamba, Cuma, Pazar 10:15 12:40
Londra – Ankara Kalkış / Varış
Çarşamba, Cuma, Pazar 14:00 20:00
(Tüm saatler yereldir.)


Yorumlar Kapalı

Mart ayında bedava uçmak isteyenler buraya!

prontotour1-31 Mart tarihlerinde prontotour internet sitesi üstünden alınan yurtiçi uçak biletleri için geçerli olacak bu kampanyanın detayları:

Online bilet alımı yapan her 100. Kişi kampanya kapsamına alınıyor ve yurtiçi uçak bileti/biletlerini ücretsiz almaya hak kazanıyor. Kampanya kapsamında kazanılacak olan yurtiçi bilet/ biletler bilet alımından sonraki ilk çıkan ekranda talihliye duyurulacaktır. Yine prontotour internet sitesinde satılan AnadoluJet, Atlasjet , Sunexpress , Sky Airlines ve THY biletleri için de bu kampanya geçerlidir. Siteden alınan tek yön, gidiş-dönüş yurt içi biletler de kampanya dahilindedir. Gidiş-dönüş farklı havayolları kullanılıyor olabilir fakat biletler aynı anda alınmalıdır.
Ücretsiz olarak kazanılan biletler için para iadesi yapılmamaktadır.
Kampanya dahilinde kazanan müşteriler için isim, bilet ücreti, seyahat ettiği güzergah gibi bilgiler gerek site üzerinden gerekse facebook ve mailing ile bilgilendirilecektir.


Yorumlar Kapalı

Anadolu Jet, Ayrıcalıklı Hizmet…

anadolu jetAnadoluJet tercih eden yolcular için Anadolujet’ten yeni bir hizmet daha. Ankara Esenboğa Havalimanında İç hatlar Wings Prime Class Lounge’da tüm ürünlerden sınırsız yararlanabilecekleri ücret sadece 20TL. 20.02 – 20.03 Tarihlerinde saat 11:00 ve 16:00 arasında Tüm Anadolu Jet yolcuları için geçerli olacak bu hizmet, oldukça ilgi görüyor.


Yorumlar Kapalı

Anadolujet’ten Ocak Kampanyası

AnadoluJet 5 – 25 Ocak 2011 tarihleri arasında Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri iç hatlarda tüm koltuklar sadece 64 TL.

Satış kanalı : İnternet sitemizden yapılan rezervasyonlar veya satın alınan biletler için geçerlidir.


Yorumlar Kapalı

AnadoluJet Miles&Smiles

Miles&Smiles programı üyeleri şimdi AnadoluJet uçuşlarından da mil kazanmaya başladı. Böylece Türk Hava Yolları yolcuları, Miles&Smiles milleri ile AnadoluJet uçuşlarında mil kullanımının yanı sıra, AnadoluJet uçuşlarından da mil kazanabilecek.


Yorumlar Kapalı

Anadolujet ile Salı günleri tüm iç hat uçuşları 64 TL

20 Temmuz 2010 tarihinden itibaren Anadolujet, her Salı günü tüm iç hat uçuşlarını sadece 64 TL’lik bilet fiyatları ile gerçekleştiriyor.Bu fiyat uçuştan 7 gün öncesine kadar satılacak biletlerde geçerlidir. Rezervasyon değişikliği ve iade yapılmaz.

Satış kanalı : İnternet sitemizden yapılan rezervasyonlar veya satın alınan biletler için geçerlidir.


Yorumlar Kapalı